Specjalna promocja dla maratończyków.

Jesteśmy właśnie na targach Eurobike we Friedrichshafen. Przedstawiamy Wam pierwsze zauważone przez nas nowości na 2014 rok, szczegółów spodziewajcie się w kolejnych numerach bB.

Ukryta siła to biografia Richa Rolla, który z 40-letniego otyłego i uzależnionego od alkoholu prawnika zmienił się w jednego z najsprawniejszych mężczyzn na świecie. To historia o odnalezieniu w sobie niesamowitych pokładów energii, która przekonuje, że każdy z nas może całkowicie zmienić swoje życie.

Unikalny festiwal sportów ekstremalnych Baltic Games (16-18.08, Gdańsk) wspierany przez Monster Energy nadchodzi wielkimi krokami.

Bohaterowie: dwoje młodych ludzi. Cel: przebiec Polskę dookoła w miesiąc. Po co? Aby zebrać pieniądze na kosztowne operacje dwóch dziewcząt chorych na dystrofię mięśniową. Ty też możesz wspomóc akcję "Biegiem Przez Świat"!

Po serii wyprzedanych show na całym świecie, twórcy fenomenalnej imprezy sportów akcji, Nitro Circus Live mają przyjemność ogłosić, że całkowicie nowe, piorunujące i porywające widowisko odbędzie po raz pierwszy w Polsce, 14 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Na koniec prezentacji nowej kolekcji Specialized chętni mogli wziąć udział w wyścigu XC short track.

Kolarz wszech czasów. Medalista igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i wielokrotny zwycięzca legendarnych Wyścigów Pokoju jest wielokrotnym gościem i uczestnikiem LOTTO Poland Bike Marathon. Ryszard Szurkowski to prawdziwy pasjonat kolarstwa, uwielbia jazdę na rowerze i wolny czas najczęściej spędza na „dwóch kółkach”.

Cyklokros jest sportem antyamerykańskim do szpiku kości. Kompletnie brak mu zadęcia najpopularniejszych dyscyplin tego kontynentu. Tylko MTB w cięższych odmianach nosi znamiona zrozumienia z racji pochodzenia (w końcu zaczęło się w Kalifornii), luzackich strojów i wyczynów na miarę rodeo.

Do tej pory słowacki Liptów był postrzegany głównie jako teren turystyki górskiej i wypoczynku na basenach termalnych. Jest też świetnym terenem dla rowerzystów – w tym sezonie przybyło ponad 70 km nowych oznakowanych tras rowerowych, a wielkim ułatwieniem w poznawaniu regionu na dwóch kółkach jest specjalny autobus łączący Liptowski Mikulasz z Rużomberkiem i małą wioską Vlkolinec, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wiek nie jest barierą. Wszystko sprowadza się do ciężkiej pracy, priorytetów i pasji. A także do tego, jak bardzo chcesz sięgnąć po mistrzostwo raz jeszcze – mówi Gunn-Rita Dahle Flesjaa, która w tym roku została mistrzynią świata po raz 9. w karierze.

Cube Attention 29'' trafił do rąk szczęśliwego zwycięzcy. To właśnie dziś Kamil (Tychy) odebrał z redakcji bB swoją nową maszynę.

Rusza ostatnia edycja konkursu, w której możecie wygrać nagrody od Eurosportu.

Mamy dla Was kolejną (nie ostatnią!) edycję konkursu, w której możecie wygrać nagrody od Eurosportu.

To kolejny, bardzo atrakcyjny zwłaszcza dla zagorzałych miłośników MTB fragment krętej ścieżki w krakowskim Lasku Wolskim. Fani dwóch kółek nie zawiedli – mimo niezwykłej pory sporo osób chciało wraz z ekipą bikeBoardu uczestniczyć w inauguracji.

Kibicujesz polskim kolarzom startującym w Tour de France? Pokaż to na zdjęciu, weź udział w konkursie i przetestuj rowery Lampre-Merida, grupy Przemysława Niemca. Potrenujesz na nich z 6. kolarzem Giro d’Italia, jeśli pozwolą mu na to plany startowe. Konkurs „Najlepszy kibic Tour de France” potrwa od 5 do 23 lipca na profilu Merida Polska na Facebooku.

Rozpoczynamy DOGRYWKĘ naszej gry. Każdy, kto uzyskał 7 punków ma szansę wygrać rower Cube Attention 29".

TdF 2013 w pełni. Z tej okazji mamy dla Was konkurs z nagrodami od Eurosportu.

Znany już jest termin dogrywki w konkursie o Cube Attention 29".

Ścieżka w Lasku Wolskim wyschła i jest naprawdę dobra. Ostatnie, kosmetyczne poprawki już za nami. Można jeździć! Nieoficjalne otwarcie miało już kilkukrotnie miejsce np. my przejechaliśmy ją już kilka(dziesiąt) razy! Jeszcze nie ma pełnej prędkości, bo część odcinków musi się ubić. Łatwa nie jest ale bez przesady.

Wraz z początkiem lata zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym, w którym nagrody główne ufundowała firma Thule.

Giant Polska nawiązał współpracę z trzykrotną srebrną medalistką Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie, Anną Harkowską.

Najlepsze projekty Start-Up w branży rowerowej w 2013 roku

Będzie to książka, o rowerowej społeczności działającą w Warszawie. Ludziach animujących środowisko, skupionych wokół wielu organizacji oraz niebanalnych biznesowych przedsięwzięć. Postaciach barwnych, wyrazistych, o rozmaitych poglądach. Jedni organizują Masę Krytyczną, inni alleycaty. Różne są ich przekonania i różne rowery: kolarki, ostre koła, cruisery, składaki, wygodne mieszczuchy, i jeszcze wygodniejsze poziomki.

Już w najbliższą sobotę 8 czerwca Restauracja i Klubokawiarnia Kura Domowa, portal ZwalczNude.pl oraz Partnerzy organizują wyjątkowy „Eko Piknik Wawerski”.

Zespół Szkół w Wieliszewie serdecznie zaprasza uczniów klas VI szkół podstawowych oraz III gimnazjów do podjęcia nauki w klasach sportowych. Placówka oferuje szkolenie sportowe z zakresu kolarstwa MTB oraz lekkiej atletyki na poziomie gimnazjum i liceum ogólnokształcącego.

Tour de Pologne 2013 będzie pierwszym wyścigiem z cyklu UCI World Tour, który wcieli w życie pilotażowy projekt, mający na celu zwiększenie atrakcyjności wyścigu. Projekt zawiera nowy system punktowania zawodników, wygrywających premie lotne i premie górskie.

Kiedy po obejrzeniu Ürolpu 2 napisałem, że mam niedosyt, nie pozostało mi nic innego niż zadzwonić do Mistrzów Yody i Siary i dopytać ich o zaginione w filmie wątki.

Dołożył kolejne 30 punktów do klasyfikacji BGŻ ProLigi

Sport często odgrywa niebagatelną rolę w życiu ludzi. Jedni po ciężkiej chorobie czy psychicznym załamaniu zaczynają kopać w piłkę, jeździć na rowerze, pływać lub biegać co pozwala im lepiej żyć. W przypadku Jerzego Górskiego rolę sportu należy podnieść do potęgi drugiej lub nawet trzeciej.


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920