ORICA-BikeExchange i ORICA-AIS zmieniają nazwę na Orica-SCOTT. SCOTT Sports staje się tytularnym sponsorem zespołu po podpisaniu kontraktu.
Drużyna po raz pierwszy wystąpi pod nową nazwą 1 stycznia 2017 roku podczas wyścigu Mitchelton Bay Cycling Classic w Australii.


SCOTT od 2012 roku był oficjalnym dostawcą rowerów dla pierwszego profesjonalnego australijskiego zespołu szosowego. Dzięki połączeniu wysiłku obu firm po raz pierwszy w historii zarówno kobiety jak i mężczyźni będą występować pod tą samą nazwą.


Scott Sports Vice President Pascal Ducrot powiedział, że sponsoring to więcej niż prosta transakcja i ten krok w stronę bardzo dużego potencjału zespołu był oczywisty.


“SCOTT i GreenEDGE Cycling wracają do korzeni.Od samego początku wiedzieliśmy, że mamy taką samą filozofię dotyczącą trenowania młodych talentów, która jest naszą przewagą. Z dumą ogłaszamy, że przenosimy naszą współpracę na nowy wyższy poziom. " powiedział Ducrot.
"Będziemy budować na dotychczasowych sukcesach zespołu , ponieważ wierzymy, że drzemie w nim ogromny potencjał."

Pascal Ducrot,
Vice-President Scott Sports

"Kolejną zaletą naszego partnerstwa jest możliwość jazdy na wysokiej klasy rowerach. Kultura drużyny zbliżona jest do sposobu działania firmy SCOTT Sports.”


Orica's General manager Shayne Bannan powitał SCOTT , jest bardzo dumny z nowej współpracy sponsorskiej i cieszy się ,że przyszłość zespołu jest związana z marką , która jest tak bliska zespołowi i dzieli te same wartości i ambicje co drużyna.


“Jestem bardzo podekscytowany, że SCOTT stał się współ tytularnym sponsorem naszego zespołu" - powiedział Bannan


"Jesteśmy zdeterminowani aby zapewnić naszym zawodnikom najlepsze warunki i sprzęt aby mogli osiągać maksymalne wyniki. Dzięki dotychczasowej współpracy ze SCOTT Sports mogliśmy osiągnąć dotychczasowe rezultaty."

Shayne Bannan,
General Manager Team Orica-Scott


“Teraz razem oczekujemy na kolejne wielki kroki. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym co nas czeka w 2017 roku.”​


Komponenty Syncros
Poza rowerami Foil, Addict i Solace team będzie korzystać ze wszystkich marek jakie należą do SCOTT Sports w tym komponentów marki Syncros. Aby odnosić sukcesy na tym poziomie musisz korzystać z najlepszego sprzętu” dodaje Ducrot.


Wiemy to dobrze więc, oferujemy pełne wsparcie ze strony grupy SCOTT Sports w tej współpracy. Dzięki temu zespół może korzystać z całych zasobów naszej firmy. Najlepszym przykładem tego jest prawdopodobnie Syncros. Oni tworzą idealne komponenty , które doskonale pasują do naszych rowerów. To wielka wygrana tego zespołu.


Syncros product manager Christophe Dadaschi powiedział " To jest bardzo ekscytujący moment w historii naszej firmy. Możliwość pracy z jednymi z najlepszych zawodników na świecie dla naszej marki jest naprawdę bezcenna. Dodajemy do tego fakt, że ich nie powtarzalny styl i podejście bardzo nam odpowiada. Przyszłość zapowiada się świetliście."

Dodano: 2016-12-12

Autor: Źródło: Scott

Tagi: Scott

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920