Niedzielna edycja Cyklokarpat w Wojniczu przechodzi do historii...To był niezwykle szybki wyścig i nie tylko ze względu na interwałową trasę, ale też dlatego, że jak co roku ścigaliśmy się z nadchodzącą ulewą...całe szczęście tylko postraszyło chwilowymi opadami.

W tym roku organizator nieco zmodernizował ubiegłoroczne trasy przez co było nieco bardziej wymagająco, ale co za tym idzie i większa satysfakcja na mecie. Jak co zawody do wyboru mieliśmy trzy dystanse. I tak odpowiednio na dystansie hobby do przejechania było 32 km (637 m w górę), mega walczyło z 56 km (1292 m) a gigowcy zmagali się z trasą o długości 83,5km (2059m). Na poszczególnych dystansach na podium stanęli Adrian Rzeszutko, Jakub Cierniak i nasz redakcyjny kolega Krzysiek Celary. Nasz kilkuosobowy zespół jak zwykle mógł pochwalić się świetnymi wynikami i oprócz naszego gigowca w kategoriach na podium stanęli nasz kolega Michał Woźniczka (mega) oraz koleżanka Natalia Brożek-Woźniczka (hobby).


A tymczasem...do zobaczenia już 28 lipca w zupełnie nowej lokalizacji jaką jest Kasina Wielka...Jeśli to Was nie przekona to może informacja, że podobno ma się pojawić nasza wspaniała Maja Włoszczowska!

Dodano: 2018-07-18
Tagi: maratony

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920