25-27 maja – oto data kiedy odbędzie się tegoroczne zamieszanie w Kluszkowcach i jak co roku pozostaje pytanie – co nowego?

NOWE, ALE DOBRE!

>> Mistrz obiektywu – marka Red Bull w ramach festiwalu zorganizuje tegoroczną edycje warsztatów Red Bull Mistrz Obiektywu. Na podstawie nadesłanych zdjęć zostają wybrani mistrzowie i mistrzynie fotografii sportowej, którzy pod okiem najlepszych w branży podciągną swoje skillsy. Więcej informacji na stronie www.redbull.pl/mistrzobiketywu

>> DH w Pucharze – po raz pierwszy w historii Joy’a konkurencja downhill zostaje włączona w cykl Pucharu Polski. Co ważne – do wyniku końcowego nie będzie zaliczany lepszy czas, tylko ten uzyskany w przejeździe finałowym.

>> Gość specjalny – swoją obecność na festiwalu potwierdził nie kto inny jak Matt Jones. Oprócz wspólnego śmigania Matt będzie jurorem podczas konkurencji Marin Whip Contest.


>> Szosówki welcome to – razem z ekipą OTR (Otwarte Treningi Rowerowe) zabierzemy Was w malowniczą wycieczkę w okolicach zalewu Czorsztyńskiego, a korzystając z okazji warto wspomnieć, że rusza budowa dedykowanych tras z kompleksu VeloMałopolska wokoło zalewu.

>> Rodzinne atrakcje – dzięki współpracy z Województwem Małopolskim będą czekały dodatkowe mini eventy takie jak konkursy dla dzieciaków

>> Zbiórka rowerów dla domów dziecka – z inicjatywy Małopolski podczas festiwalu będziemy zbierać rowerki i rowery dla dzieci z domów dziecka. Sprawdźcie, czy na Waszym strychu nie przechowujecie rowerka, z którego już wyrośliście Przynieście go na festiwal, a my przekażemy go dzieciom, dla których to będzie wymarzony prezent. Przyjmujemy tylko rowerki w dobrym stanie technicznym, nadające się do jazdy.


STARE, ALE DOBRE!

Czas przypomnieć kilka ważnych punktów, które w poprzednim roku wywołały uśmiech na twarzach riderów:

>> Nagroda za Tirol Fly Bag – ponownie zwycięzca skoków na poduchę wraz z drugą połówką wyjedzie do Tirolu, gdzie spędzi w hotelu 3 noclegi wraz pełnym wyżywieniem i karnetami do bikeparku.

>> Darmowe wycieczki enduro – pojawią się malownicze wycieczki prowadzone przez instruktorów Kellys MTB Academy i Otwarte Treningi Rowerowe w Krakowie. Dodatkowo wszyscy zapisani będą mieli okazje ruszyć w trasę na e-bike’ach od Specilized.

>> Rowery testowe – ponownie ponad 150 modeli do testowania od enduro po szosę. Każdą maszynę będzie można zarezerwować online.

>> Dostępne trasy – jak zawsze greenline i aline będą dostępne dla każdego

>> Wystawcy – ponad 60 namiotów w ramach targów rowerowych. Kto był w poprzednich latach, ten wie, że można wyhaczyć nie lada perełki.


FESTIWAL WSPIERAJĄ:
>>Partner tytularny: Małopolska
>>Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Tirol, Maxxis, Fox, Karcher, Dietering, Shimano
>>Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
>>Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
>>Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
>>Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open, Otwarte Treningi Rowerowe Kraków, Airbike 

Dodano: 2018-05-18

Autor: informacja prasowa i zdjęcia organizatora

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • ekwipunek dla młodego kolarza
  • Epicka Czwórka - cztery dni wyścigów MTB
  • skuteczności diet niskowęglowodanowych