Informujemy, że z powodu bardzo złych warunków pogodowych zapowiadanych na najbliższe dni, organizatorzy mającego się odbyć w nadchodzący weekend Warszawskiego Festiwalu Rowerowego zdecydowali się na przełożenie imprezy. Szczegóły decyzji znajdziecie w zamieszczonym poniżej oficjalnym komunikacie organizatorów.   
Warszawa, dnia 14 października 2009
Drodzy rowerzyści, 
W najbliższy weekend, 17 i 18 października na terenie Parku Szczęśliwickiego miał odbyć się Warszawski Festiwal Rowerowy. Niestety z bólem serca podjęliśmy decyzję o przełożeniu tych zawodów na wiosnę przyszłego roku.
Jest to dla nas wyjątkowo trudna decyzja, ale podejmujemy ją w trosce o bezpieczeństwo uczestników. Liczymy, że przyjmą ją Państwo ze zrozumieniem.
Głównym powodem naszej decyzji jest nieoczekiwane załamanie się pogody. Tak intensywne opady śniegu i niska temperatura w połowie października to anomalia pogodowa, której nie sposób było przewidzieć. Ubolewamy nad tym, że wielomiesięczne przygotowania do Warszawskiego Festiwalu Rowerowego kończą się w taki właśnie sposób.
Zaręczamy jednocześnie, że Warszawski Festiwal Rowerowy odbędzie się na wiosnę przyszłego roku. W żadnym wypadku nie zamierzamy rezygnować z organizacji tych zawodów. Jesteśmy przekonani, że festiwal będzie imprezą cykliczną, sportową wizytówką Warszawy.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim partnerom zaangażowanym w organizację Warszawskiego Festiwalu Rowerowego. W szczególności dziękujemy naszym sponsorom i partnerom medialnym. Mamy nadzieję, że nasza decyzja nie podważy Waszego zaufania do tego, co robimy.
Dziękujemy wszystkim miłośnikom sportów rowerowych za okazaną sympatię i bezinteresowną chęć pomocy. Przepraszamy wszystkich tych, którzy czują się zawiedzeni naszą decyzją. Robimy to naprawdę z myślą o Was!
Jeszcze raz prosimy Was o zrozumienie.

Cezary Zamana                                         Michał Drelich
Stowarzyszenie Rowerowe                   Sport Evolution
Zielony Szlak

Dodano: 2009-10-14

Autor: bikeBoard

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • ekwipunek dla młodego kolarza
  • Epicka Czwórka - cztery dni wyścigów MTB
  • skuteczności diet niskowęglowodanowych