Centrum Testowe ROMET– SHIMANO STEPS w Srebrnej Górze to pierwsza w Polsce wypożyczalnia, która udostępnia górskie rowery elektryczne z pełnym zawieszeniem. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji jeździć na elektrycznym rowerze MTB to doskonałe miejsce, żeby przetestować sprzęt, który wyznaczy jak najprawdopodobniej będzie wyglądała przyszłość kolarstwa górskiego.


Centrum umiejscowione w świetnej lokalizacji posiada do dyspozycji ok. 500 km tras, należących do wspólnej strefy MTB Sudety, terenu o zróżnicowanym charakterze i stopniu trudności, dającym idealne możliwości do testowania rowerów. Dodatkowo specyfika tras pozwala na szlifowanie umiejętności na przygotowanych ścieżkach, pełnych zakrętów, band i technicznych odcinków, a dzięki rozbudowanej sieci szlaków, również terenowe wycieczki poza Bikeparkiem. Do dyspozycji są 4 trasy Enduro i kilka łączników pozwalających na kombinację zjazdów, na których będzie można sprawdzić zalety udostępnionych rowerów elektrycznych. Wypożyczalnia wyposażona jest w 15 EBike-ów Rometa, zbudowanych z wykorzystaniem wyróżniających się mocą i kulturą pracy systemów SHIMANO STEPS E8000. Elektryczny silnik zasilany pojemną baterią sprawia, że również podjazdy stały się tak samo ekscytujące jak zjazdy.


Srebrna Góra to miejscówka pozwalająca przyjemnie spędzić czas również w przerwach pomiędzy jednym a drugim rowerowym singlem. Zaplecze techniczne i merytoryczne nowo uruchomionego Centrum zapewnia profesjonalna obsługa. W sąsiadującej Willi Hubertus znajdziemy bazę noclegową oraz gastronomiczną, co umożliwia zaplanowanie nawet dłuższego pobytu.
Srebrna Góra to od kilku lat zaplecze testowe ROMETA, zwłaszcza trasa RED LINE, na której odbywają się zgrupowania Factory Teamu.


www.romet.pl/srebrna_gora

Dodano: 2018-04-30

Autor: Źródło: Arkus&Romet Group

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920