Emocje po edycji w Skrzyszowie ledwo opadły a już stoimy u progu kolejnej edycji DARE2b MTB Maraton 2018 tym razem w Stryszawie.

Z kontrolowanych przecieków widać, że cykl wjeżdża w góry i konsekwentnie idzie wybranym kursem dbając o poziom trudności z sezonu na sezon. Dla bywalców tych terenów jeden rzut oka na mapy dystansów wystarczy by poczuli co będzie pod kołami. Pierwsze wzniesienie to tylko przygrywka przed drugim podjazdem, na którym oprócz łydki potrzebna będzie również mocna psycha a potem robi się jeszcze ciekawiej bo by wrócić do mety trzeba wykazać się też umiejętnością pokonywania technicznych zjazdów. Nazwy takie Jak Cerhel, Leskowiec czy Anula i Capia Górka zapadną w pamięć.


Tradycyjnie mamy w menu trzy dystanse, na których emocje są stopniowane a przewyższenia rosną od jednego do trzech tysięcy metrów. Więcej szczegółów na www.maratonmtb.pl


Miasteczko startowe zlokalizowane jest na boisku sportowym w Kukowie przy drodze wojewódzkiej Sucha Beskidzka - Żywiec.


Tak jak podczas pierwszej edycji tak i tu oprócz maratonu rozegrane będą zawody rowerowe dla dzieci. Start zawodów o godz. 12.


W sezonie 2018 Partnerem Strategicznym cyklu DARE2b MTB Maraton jest ELZAT zaś Partnerem Głównym marka VEMONT.


Sponsorami cyklu są DARE2b , Decathlon, Sklep i Serwis Rowerowy "UŻaby" z Nowego Sącza, Shimano Polska, Kenda , ProX, Token i Mosso Polska oraz EkFan i Lemonbike.
Współorganizatorem jest Gmina Stryszawa a patronat Honorowy nad Imprezą Objęli Starosta Powiatu Suskiego oraz Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej.

Dodano: 2018-06-04

Autor: Źródło: DARE2b MTB Maraton

Tagi: maratony

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.