29.11.2014
Kino Nowe Horyzonty, Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21

Filozofia rodzi się ze zdziwienia, podróż z ciekawości. O swojej filozofii podróżowania na rowerze opowiedzą 29 listopada goście Wrocławskiego Spotkania Podróżników Rowerowych.
Do Polski przyszła moda na rower. Dla jednych jest to środek do jazdy po zatłoczonym mieście, inni wybierają weekendowe wycieczki. Wśród miłośników dwóch kółek są też podróżnicy, którzy rowerem jadą w daleki świat.
Dla wszystkich sympatyków roweru i rowerzystów Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” przygotowuje szóstą edycję Spotkania Podróżników Rowerowych. Inicjatywa stwarza okazję na spotkanie z ciekawymi ludźmi i może inspirować do organizowania własnych wypraw.

Spotkanie we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty zaplanowane jest na sobotę 29 listopada w godz. od 10.00 do 14.30. Ale już teraz organizatorzy zapraszają osoby oraz grupy, które odbyły ciekawe wyprawy na rowerach i chcą zaprezentować relację fotograficzną lub filmową podczas spotkania. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 października 2014 r.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej MDK Śródmieście: www.mdksrodmiescie.wroc.pl oraz facebook.com/Wrocławskie Spotkania Podróżników Rowerowych

Dodano: 2014-10-07

Autor: Źródło: MDK Śródmieście

Tagi: spotkania podróżników

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje