W ramach przygotowań do sezonu triathlonowego Iron Dragon zaprasza na testy pianek triathlonowych.

Już w najbliższą sobotę, 10 maja można będzie przetestować pianki triathlonowe w Budzyniu – Cholerzynie pod Krakowem, w zalewie zwanym potocznie „Kryspinowem”, w którym 7 września 2014 rozegrana zostanie kolejna edycja zawodów Iron Dragon.

Testy rozpoczną się o godzinie 8.00 rano i potrwają do 15.00, do dyspozycji będą różne modele pianek kilku producentów: Orca, Zoot, BlueSeventy, Camaro, Arena. Z uwagi na duże zainteresowanie triathlonistów warto zapisać się na konkretną godzinę, korzystając ze specjalnego formularza, dostępnego pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/1fwoFZBp3HigeDQfsrcVxeFAkZCpZzdIIttUE9JkrFrc/viewform

Zainteresowani będą mogli dobrać właściwy rozmiar i popływać w kilku różnych modelach pianek, co na pewno będzie pomocne przy wyborze najodpowiedniejszej pianki triathlonowej zarówno w przypadku kupna, jak i wypożyczenia na zawody w nadchodzącym sezonie. Możliwość porównanie oferty kilku producentów w jednym miejscu, w warunkach otwartego zbiornika jest wyjątkowa, warto z niej skorzystać. Woda w zalewie ma już około 14 stopni, przed nami kilka cieplejszych dni i na weekend pewnie będzie lepiej.

Dla testujących dostępny będzie parking przy Karczmie Rohatyna.

Dodano: 2014-05-07

Autor: Tekst: bikeBoard (ZM)

Tagi: triathlon

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje