Tym razem na kolejny wyścig z cyklu ŚLR zawitaliśmy do Morawicy. Po chwili nerwowego szukania miejsca parkingowego zaparkowaliśmy nasz wóz serwisowy prawie przy samym biurze. Pogoda była idealna do ścigania 23 stopnie i słońce na przemian z chmurami.

Trasa była całkiem odmienna od tych wcześniejszych, jakie znamy np. z Piekoszowa i bardzo dobrze przecież nie zawsze trzeba ścigać się na trudnych i wymagających trasach. Od samego początku po zjechaniu quada rozprowadzającego poszło bardzo wysokie tempo, na trasie był jeden, ale dość wymagający zwłaszcza technicznie podjazd i zjazd. Poza tym trasa obfitowała w bardzo szybkie i urokliwe single no i oczywiście przeprawę przez rzekę gdzie woda sięgała do kolan. Na tak szybkiej trasie nie można było sobie pozwolić na odpuszczenie koła grupy, z którą się jechało, bo później nie można było już jej dojść. Podsumowując trasa była łatwa technicznie, ale tempo ścigania zrobiło swoje i każdy zjeżdżał mocno zmęczony na metę gdzie mógł liczyć na chłodne napoje i ciepły posiłek.


Najlepsi zawodnicy open na poszczególnych dystansach:


MINI
Mateusz Jarzębowski BODYICOACH CYCLING TEM 00:56:37
Aneta Wiatr METROBIKES.PL 01:07:57


FAN
Szymon Skrzypczak INŻYNIERIA ROWEROWA 01:37:37
Katarzyna Pakulska ADALIGHT-AREALAMP 01:54:08


MASTER
Marcin Jabłoński METROBIKES.PL 02:59:06
Zofia Czyż IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEM 03:43:59

Dodano: 2017-07-18

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920