Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia zdjęć na duże ekrany trafi „Return to Earth” – wyprodukowana przez Anthill Films, freeride'owa produkcja w której wystąpią takie gwiazdy grawitacyjnego MTB jak m.in. Brandon Semenuk, Brett Rheader czy Carson Storch.

Premiera odbędzie się 14 czerwca w Voque Theater w Vancouver. W Europie film będzie dostępny za pośrednictwem serwisów iTunes i Google Play dwa dni później. Z okazji premiery Anthill Film we współpracy z Trailforksem, Trekiem, Shimano i marką Evoc ogłosiło „30 Day Ride Challenge”. Zasady są bardzo proste:
- od 1 do 31 czerwca musisz codziennie jeździć na rowerze, rejestrować swoją jazdę w aplikacji Trailforks i jeździć po trasach dostępnych w tym serwisie.
Nagrodą główną w konkursie jest customowy Trek Slash w malowaniu nawiązującym do filmu „Return to Earth”. Jeżeli opuścicie jeden dzień, nie przejmujcie się, codziennie do wygrania są pakiety upominków.
Więcej informacji na https://anthillfilms.com/blog/2019/1/08/trailforks-30-day-ride-challenge
(MZ)


Dodano: 2019-06-11

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920