Już w sobotę, 7 kwietnia, odbędzie się inauguracyjna runda serii o Puchar Strefy 2018. Pierwszy przystanek - BARDO!

Święta za nami, wiosna nadchodzi wielkimi krokami a początek kwietnia to czas, w którym nawet spóźnialscy powinni być gotowi z formą. Lista dostępnych wymówek znacznie się skróciła dlatego pora wziąć się w garść i rozpocząć prawdziwą jazdę.


Jedną z najlepszych opcji aby z przytupem rozpocząć sezon wyścigowy jest jak zawsze Puchar Strefy MTB Sudety. Ta szanowana seria, rozgrywana na prawdopodobnie najbardziej epickich trasach w Polsce, zaskarbia sobie szacunek coraz większej rzeszy zawodników.


Cały cykl składa się z 8 wyścigów rozgrywanych głównie w obrębie Gór Sowich i Suchych, w Sudetach Środkowych, i aż najeżony jest wszystkim tym, co tygryski lubią najbardziej. Odpowiednia ilość przewyższeń, otoczenie prawdziwych gór i dzikiej przyrody, wiele technicznych sekcji, singletracki włączone w trasy maratonów, to tylko niektóre aspekty znacznie odróżniające tę serię od innych bardziej komercyjnych eventów MTB.


Jeśli więc chcecie spróbować tego, o czym lokalsi ze Strefy MTB Sudety mówią ,,Pure MTB'', to koniecznie spróbujcie swoich sił w trakcie inauguracyjnej rundy Pucharu Strefy 2018 w Bardzie.


Linki do zapisów i wszelkich informacji znajdziecie poniżej:


ZAPISY I REGULAMIN:
https://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/345


INFO:
https://www.facebook.com/strefamtbsudety/
https://www.facebook.com/events/1621299084633111/
http://www.strefamtbsudety.pl/puchar-strefy-mtb


Dodano: 2018-04-04

Autor: Źródło: Strefa Sudety

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

Santa Cruz High Tower LT

Canyon Neuron AL 8.0

Rockrider XC100s

Fuji Supreme 1.1

Merida Scultura 5000

Bloki szosowe vs MTB