Szykujcie się na solidny sezon ENDURO w 2012! Wraz z nowym sezonem nadchodzą zmiany, ale nie musicie się ich obawiać! Swoją obecność na największym festiwalu rowerowym w Polsce Joy Ride Bike Festival już zapowiadaliśmy, teraz przyszła pora na odrobinę informacji na temat reszty sezonu.

Dobrze znane EMTB Tropy zachowają swój dziki charakter, a miejscówki przygotujemy wybierając dla Was samą śmietankę znaną z zeszłorocznych zawodów- będzie gdzie się zgubić! Zawiązujemy sojusz z dywizjami Joy Ride i startujemy z nową, w naszym kraju, formułą zawodów Enduro. Co zaowocuje  w tym roku  paroma wspólnymi dla EMTB.pl i Joy Ride całoweekendowymi imprezami.

W tym roku postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom bikerów, żądnych równej walki rowerów Enduro, DH i FR. „EMTB Enduro” rozgrywane będą w formule Super-Enduro, opartej na samych odcinkach zjazdowych. Charakter imprez dostosowujemy do światowych standardów Enduro, znanych z zagranicznych cykli, takich jak „Superenduro PRO5” czy „Vibram Enduro of Nations”. Trasy będą obfitowały w nasiąknięte adrenaliną zjazdy, ale żeby było sprawiedliwie „ciężkozbrojnych” przystopuje również kilka podjazdów i trawersów- zwycięży najbardziej wszechstronny rider :) Sekcje techniczne będą przeplatały się z pełnymi magicznego Flow line`ami, słowem- BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Kalendarz EMTB Enduro oraz EMTB Tropy na sezon 2012

21.04.2012 Myślenice - EMTB Enduro razem z Sony Vaio Joy Ride Extreme Series
08.06.2012 Kluszkowce - EMTB Enduro na Joy Ride Bike Festival
18.08.2012 Świeradów-Zdrój - EMTB Tropy
30.09.2012 Zakopane - EMTB Enduro  razem z Sony Vaio Joy Ride Extreme Series

Więcej informacji już wkrótce na www.emtb.pl.
Znajdziecie nas także na FaceBook.

Dodano: 2012-01-17

Autor: Źródło: emtb.pl

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.