Katarzyna Solus – Miskowicz, kolarka górska, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio zaprasza do licytacji ekstremalnych treningów ze swoim udziałem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Za nami XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale konto fundacji wciąż się powiększa, między innymi dzięki zaangażowaniu Katarzyny Solus – Miskowicz, (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) która tak jak w zeszłym roku, postanowiła zaangażować się w zbiórkę pieniędzy na zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla noworodków w całej Polsce.


Zwycięzcy aukcji „Ekstremalny trening z Katarzyną Solus – Miśkowicz” będą mieli możliwość odbycia treningu pod okiem zawodniczki w Bukownie Tatrzańskiej. Oferta przewiduje możliwość zakwaterowania wraz z noclegiem w przeddzień treningu w ośrodku Cabanówka. W dniu treningu zapewnione będzie śniadanie, podczas którego zwycięzcy aukcji będą mieli możliwość porozmawiać z Kasią o kolarstwie górskim oraz o technikach treningu. Po posiłku Kasia zabierze swoich gości na ekstremalną jazdę po trasach rowerowych w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej. Przewidywany czas trwania treningu to około 1-2 godzin.


Termin realizacji treningu mieści się między 26.01.2018 a 26.02.2018, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Do wylicytowania są dwa treningi. Osoby, które chcą wziąć w nich udział powinny dysponować własnym sprzętem lub wypożyczyć go na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej.


Linki do licytacji:
http://aukcje.wosp.org.pl/ekstremalny-trening-z-katarzyna-solus-miskowicz-i5852755
http://aukcje.wosp.org.pl/ekstremalny-trening-z-katarzyna-solus-miskowicz-i5852758

Dodano: 2018-01-15

Autor: Źródło: www.partnersi.com.pl

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje