W piątek, 14 września w salonie Audi Rowiński – Wajdemajer w Powsinie Ewa Szabatin zaprezentowała kolekcję strojów na rower stworzoną specjalnie dla marki Liv/giant. Efektem współpracy Ewy Szabatin z marką Giant jest 10 zestawów kreacji dla pań, łączących wygodę, bezpieczeństwo jazdy na rowerze i świetny wygląd. Projekt „Liv/giant by Ewa Szabatin” wpisuje się w ideę wyrażania siebie na rowerze, którą Giant realizuje od 2011 roku.
Nawiązaliśmy współpracę z Ewą Szabatin, bo chcemy inspirować panie do podtrzymywania ich modowych pasji także wtedy, gdy wsiadają na rower. Styl rowerowy w innych stolicach świata widać na setkach zdjęć największych modowych blogów. Chcielibyśmy, aby w Polsce było podobnie. Z radością obserwujemy, że stylowych rowerzystów na ulicach polskich miast przybywa. Rowery GIANT charakteryzują się atrakcyjnym designem, po to, aby nikt nie musiał wybierać: ruch czy wygląd, rower czy moda. Takie dylematy to przeszłość. Giant to marka, na której jeżdżą ludzie będący ikonami stylu. Estetyka marki sprawia, że nasze rowery pasują do ich osobowości. – mówi Anna Jarosz z działu marketingu Giant Polska.
Moją inspiracją dla tej kolekcji były rowery GIANT z kolekcji 2012. Nie lubię nijakości, styl to wszystko co nas otacza, dlatego jeżdżąc rowerem ubieram się tak, by być widoczna i bezpieczna. Moda rowerowa to przyjemność, ale przede wszystkim wygoda. Stworzyłam stroje rowerowe z myślą o kobiecie dynamicznej, przebojowej i aktywnej. – mówi Ewa Szabatin.

Foto: Przemysław Stoppa
Stylizacja: Ewa Szabatin
Make up: Wioletta Wypijewska, Mistrzyni Świata w Makijażu Profesjonalnym
Buty: Nina Basco
Modelki: Anna Jankowska, Aleksandra Domańska, Anna Szczepańska, Aleksandra Podsiadły, Izabela Hamuda.

O marce Liv/giant
Stworzona po to, by spełniać oczekiwania kobiet zainteresowanych rowerowym stylem życia. Produkty Liv/giant dostosowane są do różnych celów i aspiracji rowerzystek. Niektóre zaprojektowane są z myślą o sporcie i rywalizacji, inne dedykowane są codziennej, miejskiej jeździe. Tym, co wyróżnia całą linię Liv/giant jest unikalny design, który daje poczucie wyjątkowości i bycia absolutnie na topie.
Wartości Liv/giant to między innymi: „żyj chwilą”, „bądź pozytywna”, „ żyj pięknie”,„bądź prawdziwa, „żyj odpowiedzialnie”.
Więcej na: www.facebook.com/LivgiantPolska

O projektantce
Ewa Szabatin jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim. Reprezentuje klasę taneczną „S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Obecnie projektantka mody i instruktorka tańca. Od kilku lat skutecznie realizuje te dwie największe pasje życiowe. Szkoli międzynarodowych mistrzów tańca z Litwy, gra jedną z głównych ról w przedstawieniu Lady Fosse, do którego zaprojektowała wszystkie kostiumy. Występuje w przedstawieniu TRAVIATA. Na co dzień jednak projektuje i bierze udział w wielu eventach modowych.

Więcej na: ewaszabatin.com

Dodano: 2012-09-17

Autor: Źródło: Giant

Tagi: Giant, odzież

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje