Wzorem poprzedniego roku podczas IV Podhalańskiego Zlotu Enduro zostanie wręczona statuetka Enduro Award 2017. Ideą plebiscytu jest wyłonienie osoby lub podmiotu szczególnie przyczyniających się do promocji i rozwoju kolarstwa górskiego enduro.

Prosimy o zgłaszanie nominacji i ich uzasadnienie za pomocą poniższego formularza. Nominowane mogą być osoby indywidualnie, jak również organizacje, instytucje lub firmy działające w środowisku enduro. Nominacje przyjmowane są do 25 września 2017 roku. Spośród nominowanych zostanie wybrana finałowa trójka, na którą będzie można oddawać głosy za pomocą sondy internetowej. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetki odbędzie się podczas Zlotu.


Film "Jak powstaje statuetka Enduro Award 2017"
Statuetka powstała w Pracowni Przemiany Złomu Rowerowego. Niepowtarzalna, oryginalna, w całości spawana ręcznie ze starych części rowerowych, świetnie wpisuje się nie tylko w kolarstwo górskie, ale także ideę recyklingu. Stalowa forma została poddana delikatnej obróbce wykończeniowej i bezbarwnemu lakierowaniu, przez co udało się zachować jej surowy charakter. Całość osadzona jest na solidnej podstawie z drewna robinii akacjowej. Należy zaznaczyć, że artysta spawacz, który wykonał statuetkę, jest silnie związany z kolarstwem górskim i oprócz pracy w tworzenie tego trofeum wkłada w to także mnóstwo serca.


Nominujemy tu: http://rowerowepodhale.eu/index.php/wydarzenia/podhalanski-zlot-enduro-mtb/319-enduro-award-2017-nominuj

Dodano: 2017-08-23

Autor: Źródło: Rowerowe Podhale

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje