Po raz kolejny Bike Maraton, organizator najpopularniejszego cyklu maratonów rowerowych Polsce, włącza się do udziału podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w latach ubiegłych podczas aukcji w portalu Allegro będzie można zdobyć 1 nr startowy w Bike Maraton 2016, który uprawnia do bezpłatnego udziału we wszystkich edycjach Bike Maraton oraz innych imprez organizowanych przez Grabek Promotion - Bike Adventure, Szosowy Klasyk i Uphill Race Śnieżka.


Aukcja startuje od kwoty 1 zł i dostępna jest pod linkiem http://aukcje.wosp.org.pl/bike-maraton-2016-1-nr-startowy-i2551503 . Wielki finał licytacji wraz z 24 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10 stycznia o godz. 17.00.


Podczas kilku lat licytowania 1 nr startowego udało nam się zebrać ponad 45 tys. zł a najbardziej gorąca licytacja w styczniu 2014 roku zatrzymała się na kwocie 19 100 zł. Co ciekawe od zawsze zwycięża ten sam człowiek - Jan Mateja.


Bike Maraton sezon 2016 rozpocznie 16 kwietnia w podwrocławskiej Miękini. To tam co roku zwycięzca licytacji oficjalnie, przy aplauzie dwóch tysięcy innych rowerzystów, otrzyma na kierownicę roweru swój magiczny nr 1 i wystartuje na trasę Bike Maraton 2016 jako pierwszy.


Więcej informacji na stronie www.bikemaraton.com oraz www.fb.com/bikemaraton

Dodano: 2015-12-17

Autor: Źródło: Bike Maraton

Tagi: maratony

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje