Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego „Nakręca mnie Ceneo”. Przez cały maj rowerzyści rywalizowali ze sobą nie tylko na kilometry, ale i umiejętności fotograficzne. Ich zmagania w mediach społecznościowych śledziło setki tysięcy osób. Właśnie zobaczyliśmy 8 fotografii, które podbiły serca internautów i jury.

Konkursowe jury czyli zespół Ceneo.pl i partner medialny – magazyn bikeBoard miało twardy orzech do zgryzienia, ale wspólnie z internautami udało się wybrać zwycięskie fotografie. Przyznano nagrodę główną i wyróżnienia w dwóch kategoriach „Ja i mój rower” oraz „Miasto przyjazne rowerzystom”. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.


W konkursie „Nakręca mnie Ceneo” zwyciężyła fotografia wykonana przez użytkownika pineforpines. Autorka zdjęcia otrzymała Huawei P10 lite.


W kategorii „Ja i mój rower” przyznano trzy wyróżnienia. Zdobyły je zdjęcia wykonane przez użytkowników : piksia – nagroda: Polaroid Snap Touch,
nhciw – nagroda: aparat Instax Mini, marysiaaa08 – nagroda: czytnik e-booków.


Wyróżnienia przyznano również w drugiej kategorii „Miasto przyjazne rowerzystom”.
W tej kategorii zwyciężyły fotografie wykonane przez: matkimoc – nagroda: Polaroid Snap Touch, magnus__p – nagroda: aparat Instax Mini oraz Iwona Kochman: nagroda – czytnik e-booków.

Rowerzyści uwielbiają fotografować

Konkurs „Nakręca mnie Ceneo” to również sukces frekwencyjny. Przez cały maj w mediach społecznościowych pojawiło się pół tysiąca fotografii z rowerowych podróży.
Ich dzieła zobaczyło kilkaset tysięcy użytkowników. Zestawienie wszystkich zdjęć konkursowych można obejrzeć w każdej chwili, wystarczy wpisać na dowolnym kanale #nakrecamnieceneo.

Partnerem medialnym konkursu „Nakręca mnie Ceneo” był magazyn rowerowy bikeBoard.


Więcej informacji: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/nakrecamnieceneoCeneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów
i atrakcyjnych ofert sklepowych. Dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.pl klienci mogą nie tylko zrobić zakupy czy poznać opinie, ale również porównać ceny za pomocą skanera kodów kreskowych. Serwis umożliwia też robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia.
Z kolei sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki.

Dodano: 2018-06-14

Autor: informacja prasowa Ceneo

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920