Impreza w Skrzyszowie została zapamiętana rok temu przez nasz redakcyjno-sportowy zespół bardzo pozytywnie. Tym bardziej przyjedziemy w tym roku!

Sezon – można bez ogródek powiedzieć, że jest w pełni. Właściwie w każdy weekend mamy już teraz mocne ściganie. Będzie dobra okazja zmęczyć się w Skrzyszowie, na każdym z 3 planowanych przez organizatora dystansów. Szczegóły i mapki tras polecamy zobaczyć samemu na stronie organizatora http://2pmg.pl/skrzyszow/trasa/ i uwierzcie – będziecie zadowoleni z tego co zobaczycie, a wasza obecność na kresce w Skrzyszowie musi być obowiązkowa.


Skrzyszów to mocne interwałowe kręcenie w korby i pozornie łatwa trasa wyciśnie z was resztki sił. Ci którzy nie ścigali się w Pogórzu Ciężkowickim, będą mile zaskoczeni różnorodnością terenu i ładnymi widokami. Na trasie czeka na was wszystko czego można chcieć: ubita ziemia, szerokie szutrówki, leśne przejazdy, korzenie, skały, koleiny, przejazdy przez łąki i rowy.. jak wcześniej popada - to może i będzie błotko? Kto wie?


Młody narybek MTB też będzie się dobrze bawił, gdyż może powalczyć na 4 z przewidzianych dystansach dla najmłodszych. Szczegóły tutaj: http://2pmg.pl/zaszczep-pasje-swojemu-dziecku/
Na mecie – satysfakcja gwarantowana i pyszna regionalna kuchnia... my już myślimy o pysznych pierogach na bufecie.


Dare2b, 2 lata temu można było nazwać mini cyklem MTB, ale obecnie to już 5 miejscówek z dwoma ciekawymi premierami w tym roku. Ho... Ho... Ho... czekamy na więcej smaków, a kiedyś może i etapówkę?


Cały kalendarz Dare2b wygląda następująco:
Skrzyszów 20 maj
Stryszawa 10 czerwiec
Zakliczyn 21 lipiec
Piwniczna 19 sierpień
Tylicz 16 wrzesień


Do zobaczenia na miejscu, a jeśli potrzebujecie więcej szczegółów to odwiedzajcie http://2pmg.pl/ lub stronę na profilu FB

Dodano: 2018-05-14
Tagi: maratony

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje