Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak dołączyli do Kross Racing Team w styczniu 2015 roku. Zawodnicy drużyny mają za sobą pierwszy, bardzo udany sezon w nowej drużynie. Włoszczowska wróciła z I Igrzysk Europejskich w Baku z brązowym medalem, a Wawak sukcesywnie walczył o wysoką formę podczas Pucharów Świata. Czym zajmują się zawodnicy po sezonie? To zdradza nowy film KROSS.


Jesień i zima, to jedyne okresy w roku, gdy kolarze KRT mogą nieco odpocząć od wyczerpujących treningów przed ważnymi startami. Jak jednak przyznają, najchętniej spędzają czas właśnie na rowerze. Bartłomiej Wawak technikę ćwiczy w krakowskim Lasku Wolskim, a Włoszczowska trenuje w rodzinnej Jeleniej Górze.


- Skupiam się na innych formach ruchu po to, aby po prostu rozruszać cały organizm, aktywować inne partie mięśni – przyznaje zawodniczka.


Ponadto kolarze mają również możliwość testowania nowych modeli rowerów marki KROSS. W tym roku Bartek Wawak jeździł na Moon’ie, a Maja Włoszczowska ulubione trasy objeżdżała na trailowym Soil’u. Zimowe warunki jazdy to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na dwóch kółkach.


W filmie pojawia się również nowy zawodnik KRT, którego oficjalny transfer zostanie ogłoszony w styczniu przyszłego roku…


Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie – mówi o nowym kolarzy Bartek Wawak.
Jednym z najlepszych wspinaczy (…). Dla całego teamu to kolejny krok do przodu – dodaje Włoszczowska.

Dodano: 2015-12-14

Autor: Źródło: Gamma PR

Tagi: Kross, Maja Włoszczowska, Kross Racing Team, Bartek Wawak

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje