Rzuć wyzwanie Zenonowi Jaskule! Ile minut wyprzedzisz go na mecie GFNY Gdynia, tyle rabatu dostaniesz na opłatę startową w 2019 roku!

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy GFNY Gdynia na dystansie 136 km (GRAN FONDO).


Każda minuta przewagi nad Zenonem Jaskułą to rabat 1% od opłaty startowej w naszych zawodach na kolejny rok. Jeśli zatem komuś uda się dotrzeć na metę przed naszym Ambasadorem o 100 lub więcej minut, to w 2019 roku wystartuje w GFNY Gdynia za darmo. Oczywiście to zadanie bardzo trudne, bo Zenon Jaskuła to walczak i tanio skóry nie sprzeda - mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution.


Zenon Jaskuła to były kolarz zawodowy i trzeci zawodnik Tour de France w 1993 roku, wicemistrz olimpijski z Seulu (1988) i wicemistrz świata w wyścigu drużynowym. Choć karierę sportową zakończył w 1997 roku, do dziś utrzymuje się w świetniej formie.


Tanio skóry nie sprzedam – zapowiada Zenon Jaskuła, Ambasador GFNY Gdynia. - Będę się starał jechać od początku w pierwszej grupie. Wiem, że wielu kolarzy-amatorów czekało wiele lat na możliwość ścigania się ze mną w jednych zawodach i teraz wreszcie jest na to szansa – dodaje z uśmiechem Jaskuła.


Pierwsza edycja GFNY Gdynia odbędzie się 27 maja 2018 roku. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – 80 km i 136 km. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni.


Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo NY na Polskę jest agencja Sport Evolution. Firma specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. ONICO Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.


Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej www.gfnygdynia.pl

Dodano: 2018-02-08

Autor: Źródło: Sport Evolution

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • ekwipunek dla młodego kolarza
  • Epicka Czwórka - cztery dni wyścigów MTB
  • skuteczności diet niskowęglowodanowych