Agencja Sport Evolution zorganizuje w Polsce klasyk kolarski dla amatorów na licencji Gran Fondo New York. Impreza odbędzie się 27 maja w Gdyni. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwie trasy – 80 km i 136 km, ze startem i metą na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Gran Fondo New York to globalny cykl wyścigów kolarskich dla amatorów. Imprezy sygnowane tą marką odbywają się aktualnie w kilkunastu krajach na świecie. Startuje w nich łącznie kilkadziesiąt tysięcy miłośników kolarstwa.


Cieszymy się, że udało nam się ściągnąć do Gdyni kolejną, międzynarodową imprezę. To będzie zupełnie nowa jakość na polskim rynku. Uczestnicy imprez startują wyłącznie na rowerach szosowych, a w pakiecie startowym otrzymują wysokiej jakości koszulkę kolarską. Przygotowaliśmy dwie atrakcyjne trasy po Kaszubach. Przez ten jeden dzień w roku każdy miłośnik kolarstwa będzie mógł się poczuć jak zawodowiec – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający SE Group.


29 listopada uruchomiona zostanie strona internetowa www.gfnygdynia.pl. Więcej informacji o całym cyklu można znaleźć na gfny.com

Dodano: 2017-11-23

Autor: Źródło: Sport Evolution

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje