Od pierwszej edycji Paris-Roubaix najbardziej utytułowani kolarze świata marzyli o ataku na historyczne sekcje bruku i byciu pierwszymi, którzy wjadą na legendarny welodrom Roubaix.
Wielkie gwiazdy, takie jak Tom Boonen, Fabian Cancellara, Niki Terpstra i Peter Sagan spełnili marzenie przekraczając metę i unosząc nad głowę zasłużone brukowe trofeum. Wszyscy mają jedną wspólną cechę: wygrali wyścig na rowerze Specliazed Roubaix. Nie mniej niż 6 razy Specialized Roubaix jako pierwszy rower przekroczył linię mety Piekła Północy.

To właśnie te osiągnięcia sprawiają, że to Specialized Roubaix jest idealnym wyborem na Paris-Roubaix. Z duma ogłaszamy, że Specialized Roubaix został mianowany oficjalnym rowerem wyścigu Paris-Roubiax. Historia długiej współpracy pomiędzy Specialized a wyścigiem Paris-Roubaix została sformalizowana w formie partnerstwa, która łączy obie marki aż do 2021.

“Paris-Roubaix to ikona świata kolarstwa. To ostateczny test dla najlepszych kolarzy świata, a my jesteśmy partnerem technicznym, skupionym na opracowaniu najpłynniejszego i najszybszego sprzętu na wyścig. Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z ASO, dzięki czemu możemy świętować wspólnie ze sportowcami z całego świata.” mówi Mark Cote, CMO Specialized.

“Jesteśmy zachwyceni tym, że możemy powitać na pokładzie markę z tak wspaniałą historią zwycięstw. Specialized to jedna z wiodących marek kolarskich na świecie i z dumą prezentujemy ją jako jednego z partnerów wyścigu Paris-Roubaix na nadchodzące trzy lata.” - Thierry Gouvenou, dyrektor wyścigu Paris-Roubaix.

Dodano: 2019-04-04

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • ekwipunek dla młodego kolarza
  • Epicka Czwórka - cztery dni wyścigów MTB
  • skuteczności diet niskowęglowodanowych