Agencja Zooteka oraz Fundacja Silva Rerum zapraszają na kolejną edycję festiwalu filmów rowerowych MTB FILM FESTIVAL. Impreza powraca do Kina Kijów.Centrum 29 listopada dzięki wsparciu sponsora tytularnego marki KROSS.
Szeroko zgromadzonej widowni największego kina w Polsce przedstawimy najlepsze tegoroczne produkcje spod znaku MTB / Enduro / Downhill / BMX wyprodukowane przez najzdolniejszych krajowych filmowców.

Strona wydarzenia na facebooku
https://www.facebook.com/events/1519001648211470/

Podobne jak w latach ubiegłych do konkursu festiwalowego zaprosimy najlepszych polskich producentów zostawiając jednocześnie możliwość udziału najciekawszych amatorskich produkcji tego sezonu.

W tym roku dodatkowo poszerzamy kategorie festiwalowe o BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018 oraz Rowerowe Zdjęcie Roku wykonane przy użyciu GoPro.
Nie bez powodu głównym sponsorem nagród w konkursie pozostaje marka GoPro, która przeznaczyła dla najlepszych filmowców swoje flagowe modele kamer w tym najnowsze GoPro HERO7 Black


MTB FILM FESTIVAL presented by KROSS

Nagroda główna: 2000 zł oraz kamera GoPro HERO7 Black z zestawem akcesoriów rowerowych


BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018
Nagroda główna: 1000 zł, wyróżnienie na łamach magazynu Bikeboard oraz ubrania wartości 1000 zł od Rocday.

Warto zaznaczyć, że na tym wydarzeniu kulturalnym pojawi się David Cachon – postać doskonale znana w środowisku rowerowym. To zawodowy kolarz górski, globtroter i dwukrotny mistrz świata w dyscyplinie trail. W 2011 r. pobił rekord Guinnessa, dokonując zeskoku na rowerze BMX z platformy o wysokości 4 metrów, cały czas pedałując i przy lądowaniu nie dotykając stopami ziemi. W trakcie krakowskiego festiwalu na pewno pokaże co potrafi na dwóch kółkach, szczegóły poznamy wkrótce.


Dodatkową atrakcją festiwalu jest możliwość zaangażowania w udział w seansie amatorskich produkcji filmowych. W konkursie, który przeprowadzimy na facebooku może wziąć każdy, kto zgłosi swój krótki film rowerowy (min 1:30, max 5:00 min) na adres agencja@zooteka.com.pl

To samo tyczy się zdjęć konkursu BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018.

Nadsyłane filmy i zdjęcia zamieszczone zostaną na facebooku / ZOOTEKA, gdzie oceniane będą zarówno przez użytkowników portalu jak i grono wybranych fachowców. W rezultacie podczas finałowego seansu w Kinie Kijów.Centrum wyemitujemy trzy dodatkowe filmy amatorskie oraz wyeksponujemy w holu kina najlepiej oceniane zdjęcia.

Bilety na festiwal w cenach:
25 zł do 30.09
30 zł od 1.11 - 28.11
40 zł w dniu MTB FILM FESTIVAL presented by KROSS
Bilety dostępne w kasach Kina Kijów.Centrum oraz na stronie internetowej www.kijow.pl
Start sprzedaży biletów 14.09.2018


Sponsor główny: KROSS
Organizatorzy: Agencja Zooteka, Fundacja Silva Rerum, Kino Kijów.Centrum
Partnerzy imprezy: GoPro, Leatt, Rocday
Patroni medialni: RMF MAXXX, BikeBoard, Downhill24, 43Ride, Freestyle.pl, MTB.pl

Dodano: 2018-10-30

Autor: Informacja prasowa MTB Film Festival by Kross

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

  • Sportful Dolomiti Race
  • Rajdy dla Frajdy 2018
  • Jazda na rowerze a smog
  • Jak przygotować rower do sezonu zimowego?
  • Sygnalizacja w garści