Po raz kolejny zapraszamy rowerzystów z całego świata, aby dołączyli do założyciela firmy Giant Kinga Liu i wzięli udział w „Ride Like King” – dorocznej międzynarodowej imprezie celebrującej kolarstwo. W tym roku ósma edycja „Ride Like King” odbędzie się w dniach 13-15 maja.


Każdego roku, pracownicy, sprzedawcy i przyjaciele marek Giant i Liv zbierają się, aby zorganizować i wziąć udział w kolejnych edycjach „Ride Like King”. Jest to międzynarodowa akcja odbywająca się lokalnie w formie rowerowych inicjatyw organizowanych wspólnie przez znajomych i przyjaciół. Ich historie i dokumentujące je zdjęcia można umieszczać na Facebooku, Instagramie, Twitterze i w innych mediach społecznościowych.


Impreza „Ride Like King” odbyła się po raz pierwszy w roku 2009 i miała być luźnym sposobem na celebrowanie kolarskiej pasji Kinga. Skupiając się przez większość życia na budowaniu marki Giant jako jej główny dyrektor i prezes firmy, w wieku ponad 70 lat King postanowił poprawić swoją kondycję fizyczną i skorzystać z dobrodziejstw, jakie daje rowerowy styl życia w praktyce. King postanowił objechać Tajwan, pokonując dystans 927 km.


Od tamtej chwili King nie tylko wielokrotnie brał udział w długodystansowych wyprawach rowerowych, ale poświęca wiele czasu na propagowanie korzyści wynikających z rowerowego stylu życia. Podróżował przez Chiny, Japonię i Europę, zwracając uwagę na takt, że jazda na rowerze może poprawić stan zdrowia, zmniejszyć zanieczyszczenie i poprawić jakość życia. Za każdym razem spotyka się z rowerzystami i decydentami, aby uzyskać informacje na temat udanych inicjatyw związanych z rozwojem infrastruktury rowerowej i omówić sposoby na popularyzację tego sportu.


Aby dowiedzieć się więcej o tegorocznych wydarzeniach organizowanych z okazji Ride Like King w swojej okolicy, lub zorganizować własną imprezę, prosimy odwiedzić stronę Ride Like King na Facebooku (www.giant-bicycles.com/RideLikeKing). Można przyłączyć się do tej inicjatywy i wysyłać swoje zdjęcia otagowane #RideLikeKing, aby móc podzielić się nimi z miłośnikami marek Giant i Liv, a także przyjaciółmi i rodziną na całym świecie.


W Polsce w inicjatywie #RideLikeKing będzie można wziąć udział na profilu facebookowym Rowerowy Świat.
Jak wziąć udział w naszym konkursie?
1. Na białej kartce A4 napisz #RideLikeKing2016.
2. W dniach 13-15 maja (pt-niedz) wybierz się na rowerową przejażdżkę (kartkę zabierz ze sobą!).
3. Podczas postoju zrób sobie selfie z Tobą, Twoim rowerem i kartką w roli głównej.
4. Zdjęcie zamieść na naszym profilu facebookowym (Rowerowy Świat), dopisując w treści posta #RideLikeKing2016.
Wszystkie zdjęcia, które w tych dniach zostaną zamieszczone na naszym profilu, wezmą udział w konkursie, który potrwa do 15 maja, do końca dnia. Do wygrania atrakcyjne nagrody, gadżety i akcesoria rowerowe! Zapraszamy do wspólnej jazdy!


Do zobaczenia na drogach, szlakach i ścieżkach rowerowych!

Dodano: 2016-05-12

Autor: Źródło: Content Zone

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje