The Perfect Getaway to najnowsza inicjatywa firmy Thule skierowana do rowerzystów, w przygotowaniu której wzięli udział dwaj członkowie zespołu Thule Crew - Tim Johnson oraz Chris Van Dine. Jej najważniejszym elementem jest witryna z poradami i wskazówkami dla rowerzystów, na której każdy może opublikować zdjęcie ze swojej rowerowej ucieczki od codzienności, zapoznać się z poradami sportowców oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Na stronie www.thule.com/getaway znaleźć można opisy produktów Thule przeznaczonych dla rowerzystów, a także wskazówki i porady dwóch legend sportu rowerowego i członków drużyny Thule Crew - Chrisa Van Dine'a and Tima Johnsona.

Każdy fan jednośladów może opublikować na stronie swoje najbardziej inspirujące zdjęcia związane z wyprawami rowerowymi - wystarczy przesłać je do serwisu Instagram i otagować frazą #thulegetaway . Co tydzień - od 15 marca do 14 czerwca 2014 r. – wybierany będzie zwycięzca tygodnia, który otrzyma plecak Thule EnRoute Daypack. Później wszyscy zwycięzcy z poszczególnych tygodni będą mieli szansę wygrać nagrodę główną – rower Trek o wartości ok. 1 tys. euro oraz pełny zestaw produktów rowerowych Thule (wśród nich wielokrotnie nagradzany zestaw sakw i bagażników Thule Pack ‘n Pedal).

Dodajmy, że na stronie konkursowej znaleźć można również filmy wideo nadesłane przez uczestników poprzedniego konkursu Thule dla aktywnych - Go Epic with Thule.

O członkach Thule Crew zaangażowanych w projekt:

Chris Van Dine
Amerykanin
Specjalista od freeride
Urodzony: 1980
Rodzina: Rodzice i brat
Ulubione miejsce na świecie: To kwestia odpowiedniej perspektywy, piękno i inspiracje można znaleźć w dowolnym miejscu.

Tim Johnson
Amerykanin
Jeden z najlepszych amerykańskich kolaży szosowych, specjalista od cyclocross i ambasador sportów rowerowych w Waszyngtonie
Urodzony: 1977 r.
Sporty: cyclocross, kolarstwo szosowe i górskie
Rodzina: Żona - Lyne Bessette
Ulubione miejsce na świecie: Zależy od sytuacji – od spokojnych dróg Kalifornii po ulice Nowego Jorku i Chicago.

Dodano: 2014-03-20

Autor: Źródło: Thule

Tagi: Thule

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje