Ponad 15 tysięcy konsumentów wybrało Romet jedną z najsilniejszych polskich marek w dwóch kategoriach – motocykli i skuterów oraz rowerów. W procesie certyfikacji w każdej z powyższych kategorii firmie przyznano tytuł „Created in Poland Superbrands 2014/15”.

Badania do 9. polskiej edycji Superbrands zrealizował - w dniach 4-30 września 2014 r. - instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Przepytano dokładnie 15035 osób. Na badanej liście znajdowało się ponad 2400 marek konsumenckich w 110 kategoriach produktów i usług. Wśród ankietowanych mierzono znajomość marki oraz chęć do jej polecenia.

- Cieszy mnie bardzo, że klienci pamiętają o silnej, polskiej marce. Aktualnie zdecydowanie przywracamy na nowo blask srebrnemu pegazowi poprzez rozwój naszych kolekcji rowerów, skuterów i motocykli – mówi Prezes Arkus & Romet Group Wiesław Grzyb. - Znalezienie się w grupie najsilniejszych polskich marek świadczy o tym, że  produkty Rometa podobają się klientom i są w aktualnych trendach – dodaje Grzyb.

Obecnie Arkus & Romet Group to nie tylko nowoczesne fabryki rowerowe oraz fabryka skuterów i motocykli Romet Motors. To także międzynarodowy dział spedycji, z centrami logistycznymi na południu i północy Polski, sieć autoryzowanych serwisów rowerowych i motoryzacyjnych, nowoczesna lakiernia proszkowa oraz zaplecze projektowo - konstruktorskie.

Dodano: 2014-12-09

Autor: Źródło: Tabasco

Tagi: Romet

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje