Strefa MTB Sudety rozwija się ostatnio bardzo szybko. W związku z tym, w szczycie sezonu, dzieje się tam naprawdę sporo ciekawych rzeczy. Dopiero co ochłonęliśmy wszyscy po ubiegłotygodniowej, czwartej rundzie Pucharu Strefy 2017, która obyła się w Bielawie, a już czekają na nas kolejne wydarzenia.

W najbliższy weekend aż dwa duże weekendy kuszą wszystkich fanów kolarstwa górskiego:


SOBOTA, 15.07.2017 - piąta runda Pucharu Strefy 2017 w Mieroszowie
Kolejna runda ze sztandarowego cyklu maratonów MTB. Tym razem zawodnicy mierzyć się będą na magicznych trasach w okolicach Mieroszowa. Będą to pierwsze w historii strefowe zawody organizowane w tej okolicy, tym bardziej warto spróbować co okoliczne linie mają do zaoferowania!


Zapisy: http://zapisy.ultimasport.pl/275
Info: www.facebook.com/strefamtbsudety oraz www.strefamtbsudety.pl


NIEDZIELA, 16.07.2017 - Otwarcie nowej trasy podjazdowej w Srebrnej Górze
Po sobotnim maratonie w Mieroszowie warto rozważyć opcję odwiedzenia singieltraków w okolicach Srebrnej Góry. To właśnie tam w niedzielę oficjalnie otwarta zostanie nowa trasa podjazdowa, do której powstania przyczyniła się kolarska społeczność (wsparcie projektu poprzez zbiórkę na Polak Potrafi). Rowery, wspólnie spędzony czas, koncerty, jedzenie i dobra zabawa to wszytko co zapewniają tego dnia organizatorzy.


Info: www.facebook.com/strefamtbsudety oraz www.facebook.com/trasy.enduro.srebrna.gora


Oprócz powyższych wydarzeń, w Strefie czeka na Was zawsze 500 km zróżnicowanych tras, punkty certyfikowane i masa wrażeń. Przy takim zagęszczeniu eventów warto zatem rozważyć dłuższy pobyt i w pełni wykorzystać potencjał jaki oferuje region Gór Sowich i Suchych.

Dodano: 2017-07-11

Autor: Źródło: Strefa MTB Sudety

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920