Nie lada gratka dla miłośników rowerów i zwiedzania! Rusza ogólnopolski konkurs, w którym zadaniem jest napisanie krótkiego przewodnika rowerowego po swoim mieście. Wygrać można rower o wartości 5.000 PLN i wiele innych nagród.

Konkurs jest organizowany przez pasjonatów rowerów z firmy Antymateria. Organizatorzy zachęcają studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych, aby wykorzystali swoją pasję i wiedzę rowerową i dali sobie szansę wygrania wartościowych nagród.

Celem konkursu jest promocja zdrowego i aktywnego trybu życia wśród młodych ludzi oraz walka z zanieczyszczeniem środowiska. W dobie, kiedy zagraża nam smog, korki stają się coraz bardziej uciążliwe, a dojazd do pracy komunikacją zajmuje coraz więcej czasu, warto pomyśleć o tym, aby przesiąść się na rower i odkrywać uroki swojej okolicy na nowo.

Zadaniem konkursowym jest napisanie krótkiego przewodnika rowerowego po swoim mieście.
Nagrodą główną w konkursie jest rower o napędzie paskowym Miasto ON CD o wartości 5.000 PLN oraz publikacja pracy w ogólnopolskim serwisie gazeta.pl. Ale są też inne nagrody.
Organizator zapewnia, że każda praca, spełniająca kryteria konkursowe, zostanie nagrodzona.
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 maja.

Marka Antymateria została powołana do życia z jedną misją w sercu – mówi Janusz Żebrowski, właściciel Antymaterii - Spełniamy marzenia naszych klientów o lekkich, ładnych rowerach, idealnie dostosowanych do potrzeb, funkcji i rzecz jasna gustu! Projektujemy, kompletujemy i montujemy wszystkie nasze rowery ręcznie na miejscu. Korzystamy z komponentów wytwarzanych na nasze zamówienie, przez sprawdzonych dostawców z Tajwanu, Niemiec, Włoch i Wielkiej Brytanii – dodaje.

Więcej informacji o konkursie i inspiracje do napisania prac konkursowych znajdują się na stronie https://antymateria.com/jestes-studentem-lubisz-jezdzic-rowerem-wez-udzial-w-konkursie/


Kontakt:
Konstancja Kunik
Tel. 511 268 797
Email: sklep@antymateria.com
www.antymateria.com

Dodano: 2019-04-24

Autor: Ogłoszenie prasowe ze strony antymateria.com

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • ekwipunek dla młodego kolarza
  • Epicka Czwórka - cztery dni wyścigów MTB
  • skuteczności diet niskowęglowodanowych