Wysokie loty, szybkie zjazdy i nieziemskie widoki przy klimatycznej muzyce – sprawdźcie jak wyglądała tegoroczna edycja festiwalu rowerowego Joy Ride Fest!

Od 6 do 8 czerwca w Kluszkowcach oraz częściowo w Niedzicy odbywał się jeden z największych festiwali rowerowych w naszym kraju – Joy Ride Fest 2014. Podobnie jak w latach poprzednich przez trzy dni zawodnicy walczyli w 7 dyscyplinach rowerowych. Tym razem jednak, dzięki idealnej pogodzie i dobrze przygotowanym trasom zawodników było jeszcze więcej. Jak mówi organizator Szymon Syrzistie „tegoroczna edycja była wyjątkowa z dwóch względów. Po pierwsze dzięki wymarzonej pogodzie udało nam się stworzyć trzydniowy piknik rowerowy dla wszystkich fanów dwóch kółek. Po drugie pobiliśmy rekord ilości startujących zawodników w zjeździe rowerowym - 377 osób!”.

Na szczęście tym, którzy nie dotarli do Kluszkowiec na czas pozostają dwie kolejne edycje Joy Ride Open. Pierwsza z nich będzie miała miejsce od 5 do 6 lipca w Zawoi. W ramach imprezy odbędą się zmagania w trzech dyscyplinach: Joy-ride.pl Downhill Kellys Enduro i Karcher Dual Slalom. Więcej informacji o imprezie będzie publikowanych na stronie wydarzenia (facebook.com/events/578643492222935/)

Dodano: 2014-06-18

Autor: Źródło: Joy Ride

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje