Zespół Sunweb i Sigma Sport ogłosiły swoje nowe partnerstwo na nadchodzące lata. Wspólnie opracują nowe innowacyjne technologie dla komputerów rowerowych, tak aby jeszcze dokładniej rejestrować i monitorować dane związane z profesjonalnym treningiem, a ich weryfikacja w programie Sigma Data Center wzbogaci plany szkoleniowe kolarzy.

Zespół Sunweb i SIGMA SPORT to dwie organizacje o niemieckich korzeniach. Sport Sport wprowadziła pierwszy komputer rowerowy w 1982 roku, po tym jak został skonstruowany przez niemieckiego pioniera elektroniki Klausa-Petera Schendla. W ciągu ostatnich 35 lat, marka ciągle ewoluuje i kształtuje najnowsze trendy na rynku elektroniki sportowej. Oprócz komputerów rowerowych, Sigma Sport produkuje najwyższej klasy oświetlenie rowerowe i pulsometry.

Partnerstwo ma na celu umożliwić obu stronom wymianę informacji tak, aby przy zastosowaniu nowych technologii śledzić i analizować dane dotyczące treningu sportowego. Celem owej współpracy jest opracowanie nowych produktów dla rowerzystów przy wsparciu zespołu Sunweb.

Robin Schendel, dyrektor zarządzający SIGMA SPORT, w sprawie nowego partnerstwa mówi:
"Cieszymy się na współpracę z Team SUNWEB w nadchodzących latach. Strategia zespołu idzie w parze z naszą: zawsze szukamy innowacji i nowych rozwiązań do optymalizacji naszych produktów. Naukowe Podejście do treningu i doświadczenie, które zespół SUNWEB zapewnia nam dzięki swojemu profesjonalizmowi, będą pomocne w rozwoju nowych produktów. Ostatecznie kolarze amatorzy jak i aktywni zawodnicy skorzystają z tych innowacji na najwyższym poziomie."

Tom Davids, ekspert ds. Badań i rozwoju w zespole SUNWEB, mówi:

"Cieszymy się, że to partnerstwo zostanie zrealizowane. Wspaniale jest współpracować z tak innowacyjną i prowadzoną przez fachowców firmą, jak Sigma Sport. Komputery Sigma Sport zawierają wszystko, czego potrzebuje zespół World Tour. SIGMA ROX 11 GPS zapewnia kontrolę wszystkich danych treningowych, które są niezbędne do naukowej analizy treningu sportowego. Partnerstwo to jest szczególnie ekscytujące, ponieważ będziemy współpracować nad nowymi urządzeniami treningowymi, które trafią do szerokiego grona odbiorców, a praktyczna wiedza całego zespołu Sunweb wspomoże rozwijać najbardziej innowacyjne technologie na rynku."


Dodano: 2018-02-22

Autor: informacja prasowa

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920