Pogoda coraz lepsza, dzień coraz dłuższy, jeździć na rowerze można coraz więcej, więc czas zadbać żeby było po czym jeździ. Pierwsza okazja już 24-25 czerwca w Zabrzu, gdzie na akcji Buduj z POMBA będą kontynuowane prace na pierwszym singlu na hałdzie.

Przygodę z HaSiOK-iem zaczęła się w zeszłym roku, POMBA wspólnie z Pawłem - miejscowym, który czuwa nad tym, żeby projekt szedł do przodu. Jednak że w małym gronie robota idzie powoli, stąd apel do wszystkich okolicznych rowerzystów głodnych nowych tras - przyjdźcie pomóc!


Wystarczy że weźmiecie ze sobą dużo energii i dobrego humoru, POMBA dostarczy niezbędne narzędzia. Dla każdego pracującego znajdzie się też woda czy coś do przegryzienia. Po prostu weźcie ze sobą ciuchy i rękawiczki robocze oraz jak najwięcej znajomych.


24-25 czerwca spotykamy się w Zabrzu na Hasioku – hałdzie górniczej znajdującej się między autostradami A4, A1 i Parkiem Leśnym im. Powstańców Śląskich w Zabrzu.

Miejsce zbiórki zostanie podane bezpośrednio przed akcją.

Wszystkie aktualności dotyczące wydarzenia śledźcie na profilu Fundacji POMBA

www.facebook.com/FundacjaPOMBA


Jeśli macie jakieś pytania piszcie na info[at]pomba.pl


Zapisać możecie się na stronie internetowej:
http://pomba.pl/buduj-z-pomba-w-zabrzu-czyli-hasiok-do-przodu/


Na koniec na zachętę kilka zdjęć z zeszłorocznej akcji. Jeśli aura i ludzie dopiszą tak samo, to dobra zabawa i dobre efekty są gwarantowane.

Dodano: 2017-05-22

Autor: Źródło: POMBA

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje