Masz nieduże mieszkanie i nie dysponujesz komórką lokatorską czy garażem, gdzie mógłbyś przechować swój rower do kolejnego ciepłego sezonu? Boisz się go trzymać na klatce schodowej w obawie przed kradzieżą? Możesz skorzystać z usług Więcej Miejsca – nowej przechowalni rzeczy z dojazdem do klienta.


Jesień na dobre zawitała w Polsce a tym samym pora deszczowa i chłodniejsze dni kończą dla wielu osób tegoroczny sezon rowerowy. Warto zastanowić się, co zrobić ze swoim jednośladem przez najbliższe kilka zimnych miesięcy. Przechowywanie roweru w mieszkaniu nie jest rozwiązaniem zbyt komfortowym, szczególnie jeśli nie dysponuje się dużą powierzchnią do życia. Z kolei trzymanie go na niestrzeżonym korytarzu może skończyć się jego utratą, uszkodzeniem przez innych mieszkańców, wypadkiem któregoś z sąsiadów na wypadek awarii i wyłączenia światła bądź nałożeniem kary finansowej na wspólnotę z tytułu zaburzania ciągów komunikacyjnych. Jeśli nie masz gdzie sam przechować swojego jednośladu, warto oddać go na przechowanie do wyspecjalizowanego magazynu.


W tym roku wystartowała firma Więcej Miejsca. Jest to nowa przechowalnia rzeczy działająca obecnie na terenie Warszawy i okolic, która dowozi ludziom przestrzeń. Aby skorzystać z usługi, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy wejść na stronę www.wiecejmiejsca.pl i złożyć zamówienie online lub telefoniczne. Przechowalnia przyjedzie prosto pod twoje drzwi, odbierze od ciebie rower (i inne rzeczy) sprawdzając wcześniej jego stan, zabierze go do bezpiecznego magazynu i zwróci na rozpoczęcie nowego ciepłego sezonu.


Wiemy, że wiele osób posiadających rower ma problem z jego przechowaniem w sezonie jesienno-zimowym. Nie każdy dysponuje też własnym środkiem transportu, którym mógłby rower gdzieś wywieźć – mówi Rafał Kołomański, właściciel Więcej Miejsca. Dlatego sami odbieramy rzeczy, w tym rowery, od naszych klientów i zwracamy je na żądanie. Dla każdej osoby tworzymy także wirtualny schowek, w którym może oglądać online rzeczy oddane na przechowanie oraz zamawiać ich zwrot, gdy znów są potrzebne.


Firma zajmuje się nie tylko przechowywaniem rowerów. Oferuje także solidne plastikowe pojemniki (wymiary około 60x40x40cm), do których można spakować odzież i akcesoria rowerowe ale także zwykłe sezonowe ubrania, książki, zabawki dziecka czy sprzęt elektroniczny. W razie zainteresowania, może także przechować dla ciebie większe rzeczy takie jak meble.
Opłata za przechowanie roweru albo pojemnika wynosi 19zł/30 dni (w cenie jest darmowy odbiór). Każdy taki pojemnik oraz rower ubezpieczone są do kwoty 1000zł (to również jest wliczone w cenę przechowywania). Wartość ubezpieczenia można podnieść do 3000zł za dodatkowe 4zł miesięcznie.

Dodano: 2015-12-16

Autor: Źródło: www.wiecejmiejsca.pl

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje