Zapisz się już dziś na „Trek Enduro MTB Series” w Rabce.

Dzisiaj czyli we wtorek 7 maja rozpoczyna się rejestracja na pierwsze w Polsce dwudniowe zawody w kolarskim enduro. Impreza Trek Enduro MTB Series odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2019 w Rabce-Zdroju.

Dwudniowa rywalizacja w zawodach enduro na świecie to norma; w Polsce mówiło się już od jakiegoś czasu by takie zawody zorganizować, ale dopiero w tym roku ktoś wprowadził ten plan w życie. Prekursorem jest ekipa Enduro MTB Series przy wsparciu lokalsów z Eskimoo.
Pierwszy dzień rywalizacji (sobota 22.06) przyniesie zawodnikom 4 odcinki specjalne i w sumie około 40 km do pokonania (OS-y + dojazdówki). Dwa z nich będą w formacie on-sight (bez wcześniejszej publikacji ich przebiegu), zaś dwa z trasą, na której będzie możliwość treningu (publikacja na Trailforks ok. 2 tygodnie przed imprezą). Wieczorem czas na regenerację sił i koncert w amfiteatrze. Niedzielne ściganie to ok. 30 km (4 OS-y + dojazdówki). Wtedy również dwa odcinki będą znane a dwa nie. Znając organizatora możemy się spodziewać niezłego wyrypu, więc róbcie łydę bo czerwiec blisko.

TUTAJ SIĘ ZAPISZESZ >> LINK

fot. Przemek Kita

Dodano: 2019-05-07

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920