W dniach 6 – 7 września odbędzie się pierwsza edycja imprezy „Olkusz Silver Games” w nowo otwartym obiekcie „Silver Park” w Olkuszu przy ul. Głowackiego.
6 września odbędą się zawody deskorolkowe, które będą siódmym przystankiem tegorocznego „Grand Prix” Polskiej Asocjacji Skateboardingu, natomiast 7 września skatepark przejmą Bmx’owcy.

Zawody w obu kategoriach odbędą się w formie Jam Session i Best Trick, na każdy dzień pula nagród to prawie 6000 PLN + nagrody rzeczowe od sponsorów m.in. konsola XBOX 360, zegarki Adidas, oraz nagrody od Manyfest BMX, Etnies i Turbokolor.

Wpisowe dla zawoników 30 PLN.

Oprócz zawodów w parku w ramach „Olkusz Silver Games” na terenie obiektu powstanie również strefa muzyczna, w której oprócz muzyki serwowanej przez Dj’ów wystąpią: Bas Tajpan & Kłak, Nekroemer, Leather Spine Dog, Tora Tora Tora (Katowice), Czterdzieści Jeden Dwieście (Sosnowiec), STC i Tabako.

Przez cały weekend w „Olkusz Silver Park” do waszej dyspozycji będą również:
Tor do skimboardu, fly bag, longboardy, monocykle i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy:
Urząd Gminy Olkusz, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu, BXP Events, Stowarzyszenie Cool Team, Techramps, Manyfest BMX
Patronat medialny:
Dziennik Olkuski, Olkuszanin.pl, Skatenews.pl, Boardnews.pl, 360mag.pl, HashBMX.pl


Pełny harmonogram "Olkusz Silver Games" dostępny jest na stronie wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/1485450818360372

Dodano: 2014-09-01

Autor: Źródło: Olkusz Silver Games

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje