Rowerzysta w czerwono – żółtych barwach – tak od tegorocznej edycji wyglądają graficznie Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike – Expo. Nowe logo wystawy to kolejny element znaczący o dynamicznym rozwój wystawy.


Zmiana logo podyktowana jest ewolucją w branży rowerowej, a także najnowszymi trendami graficznymi. Logo jako element wizualnej identyfikacji jest istotnym narzędziem komunikacji i budowania wizerunku największego wydarzenia branży rowerowej w Europie Środkowo – Wschodniej.


- Świat rowerowego biznesu i upodobania klientów się zmieniają. Jako organizator tak ważnej dla branży imprezy, staramy się ciągle podnosić swoje standardy. Wierzymy, że nowe logo czy debiutująca w tym roku statuetka Bike Award dobrze oddają ducha współczesności i rozwoju – mówi Joanna Marcjan, project manager targów Kielce Bike – Expo w Targach Kielce.


Międzynarodowe Targi Rowerowe to najważniejsze wydarzenie branżowe w tej części Europy. Wystawa co roku przyciąga do Kielc producentów, dystrybutorów, importerów i sprzedawców z całego świata. Kolejna edycja targów odbędzie się od 21 do 23 września 2017 roku. Organizatorem imprezy są Targi Kielce oraz Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.

Dodano: 2016-12-02

Autor: Źródło: Targi Kielce

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje