W tym sezonie klienci największego parku rowerowego w Polsce będą mieli do dyspozycji 17 kilometrów zróżnicowanych tras rowerowych, które są już przygotowywane po zimie, aby przywitać pierwszych miłośników kolarstwa górskiego na jak najwyższym poziomie.

Na kolarzy i ich mniej lub bardziej rowerowe rodziny czeka także kilka nowości związanych z powstaniem w Kasinie Areny Młodego Rowerzysty. W jej skład wchodzi między innymi, duży, profesjonalnie przygotowany tor rowerowy - pumptrack, siłownia oraz świetny plac zabaw dla najmłodszych. Choć na otwarcie całości Areny Młodego Rowerzysty trzeba będzie poczekać do czerwca, to już w maju w Bike Park Kasina będzie się działo! Po pierwsze, w trakcie ultra długiej w tym roku majówki, miejsce będzie czynne przez 7 dni w tygodniu, codziennie, od 10 do 17.  Liczymy na świetną pogodę! 


Po drugie, jeszcze w maju planowane są w Bike Park Kasina imprezy i wydarzenia, na przykład pierwsze z planowanej serii „Śniadanie z Mistrzem"! Zapraszamy do naszych serwisów: witryna parku - www.bikeparkkasina.pl oraz fanpage na FB: http://www.facebook.com/BikeParkKasina!
Nasz Bike Park tworzą ludzie!


Kochamy rowery i chcemy się dzielić z Wami tą pasją! W Kasinie zapewniamy Wam idealne warunki do nauki, treningów, jazdy i dobrej zabawy! Włożyliśmy nasze siły, serca i 14 – letnie doświadczenie w kolarstwie zgromadzone na całym świecie, żeby stworzyć to jedno miejsce – Bike Park Kasina.


Bike Park Kasina jest nowym, wybudowanym w 2017 roku, parkiem rowerowym. Na chwilę obecną jesteśmy największym tego typu obiektem w Polsce, mamy dziewięć tras o różnych profilach i o różnym poziomie trudności. Dysponujemy bardzo nowoczesnym i szybkim wyciągiem kanapowym, który wywiezie Cię i Twój rower na szczyt w zaledwie 5 minut! Chcemy, aby Bike Park Kasina stał się jednym z polskich centrów kolarstwa grawitacyjnego.

Dodano: 2018-04-27

Autor: Źródło: www.kasinaski.pl

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje