Zapraszamy na drugą już odsłonę Buduj z POMBA, tym razem 16-17 kwietnia na Singletrackach w Świeradowie Zdroju.


Buduj z POMBA to cykliczne spotkania mające na celu budowanie, naprawianie i przebudowywanie tras rowerowych. Można się na nich nauczyć trochę teorii budowania ścieżek, popracować na świeżym powietrzu i zbudować kawał dobrej ścieżki ku chwale MTB. No i zintegrować się z ekipą.


Przed nami już druga odsłona tego wydarzenia, tym razem w Świeradowie. Większość rowerzystów zna i kocha tamtejsze ścieżki, a wszyscy przynajmniej o nich słyszeli. Na tym spotkaniu skupimy się na stworzeniu odcinka trasy, który pozwoli na uniknięcie jednego z szutrowo-asfaltowych transferów pomiędzy pętlami. Teren będzie wymagający, ale razem na pewno damy radę! Zapraszamy!


Wystarczy, że po prostu przyjedziecie pełni energii. Nie musicie zabierać ze sobą narzędzi – będziemy je mieli na miejscu. Dla każdego pracującego znajdzie się też woda czy coś do przegryzienia. Po prostu zabierzcie ze sobą znajomych, ciuchy i rękawiczki robocze, no i rowery.


W końcu nie będziemy dwóch dni ciągiem pracować. W oba dni będzie równolegle Pojeżdżawka z POMBA, czyli przejażdżka po okolicznych trasach z jednym z lokalesów. Można pierwszego dnia budować, a drugiego jeździć, można też tę kolejność odwrócić. Wytrwali oczywiście mogą z nami szaleć na budowie oba dni.


Do zobaczenia 16-17 kwietnia w Świeradowie-Zdroju na Buduj z POMBA. Zbieramy się w sobotę i niedzielę o godzinie 10:00 na ulicy Izerskiej, na łączniku pomiędzy czarną a czerwoną pętlą singletracków.

Więcej informacji znajdziecie na: http://pomba.pl/buduj-z-pomba-16-17-kwietnia-w-swieradowie/

Dodano: 2016-04-13

Autor: Źródło: POMBA

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje