14 kwietnia br. Mio Polska rozpoczyna promocję cashback na wybrane nawigacje rowerowe. Akcja potrwa do 15 lipca br. lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Mio, w zależności od modelu, zostanie zwrócone od 70 do 150 zł.

Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Mio cashback?
Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.miocashback.pl. Do niego należy załączyć dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT, a także wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym urządzenia. Następnie skompletowany w ten sposób pakiet zgłoszeniowy wysłać na adres wskazany na stronie organizatora akcji.


Zniżka dla miłośników rowerów
W obecnej promocji cashback znalazło się aż sześć nawigacji rowerowych z portfolio Mio: Mio 205, 205 HC, Mio 405 oraz 405 HC, a także Mio Cyclo 605 i 605 HC. Mamy nadzieję, że u progu sezonu rowerowego nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony miłośników jazdy na dwóch kółkach – mówi Marcin Gutkiewicz, Marketing Manager CCE, MiTAC Europe. Wszystkie nawigacje są proste w obsłudze, wytrzymałe i pomagają odnaleźć cyklistom nowe, nieodkryte dla nich dotychczas miejsca – dodaje.


Oprócz nich Mio tradycyjnie skierowało ofertę promocyjną do kierowców czterech kółek. W akcji cashback biorą również udział wybrane modele nawigacji samochodowych oraz urządzenia MiVue Drive (nawigacje i wideorejestratory w jednym). Maksymalny zwrot w całej promocji wynosi 170 pln.


Urządzenia objęte promocją są fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski. Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie www.miocashback.pl.


Poniżej przedstawiamy wykaz produktów cyclo objętych promocją oraz przypisanych do nich rabatów:
Mio Cyclo 205
100 zł
Mio Cyclo 205HC
70 zł
Mio Cyclo 405
120 zł
Mio Cyclo 405HC
130 zł
Mio Cyclo 605
130 zł
Mio Cyclo 605HC
150 zł

Dodano: 2018-04-13

Autor: Źródło: Mio

Tagi: mio

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920