Wsiadaj na rower, rób zdjęcia swoich ulubionych miejsc, publikuj je w mediach społecznościowych i walcz o nagrody! Ceneo.pl zaprasza do udziału w I edycji konkursu fotograficznego pod nazwą „Nakręca mnie Ceneo”. Zdjęcia można nadsyłać przez cały maj. Na zwycięzców czekają m.in. modne aparaty fotograficzne.

Serwis zdecydował się zorganizować konkurs, żeby zachęcić Polaków do aktywnego wypoczynku. Wybór rowerów nie był jednak przypadkowy – Jazda na rowerze z każdym rokiem cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W poprzednich latach w maju wielu rowerzystów rywalizowało ze sobą w ramach Europejskiego Wyzwania Rowerowego, którego w tym roku nie ma. Chcemy, by nasz konkurs wpisał się na stałe do kalendarza rowerzystów i stał się nie tylko fotograficzną rywalizacją, ale też dostarczył im dużo radości i zabawy z jazdy na rowerze – wyjaśnia Tomasz Jankowski PR Manager Ceneo.pl.


Jak wziąć udział w konkursie Nakręca mnie Ceneo?
Udział w konkursie fotograficznym „Nakręca mnie Ceneo” jest niezwykle prosty. Wystarczy wykonać zdjęcie dowolnym urządzeniem i opublikować je w mediach społecznościowych. Co ważne: zdjęcie musi zostać opublikowane w dniach od 1 do 31 maja tego roku i trzeba je oznaczyć poprawnie hasztagiem #nakrecamnieceneo.
- Nieważne, czy dojeżdżasz do pracy, wyjeżdżasz na piknik za miasto, czy organizujesz wycieczkę rowerową. Zrób zdjęcie i opublikuj je na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. W ten sposób w maju powstanie galeria rowerzystów, których nakręca Ceneo.pl. – wyjaśnia Mariusz Kruczek Social Media Leader Ceneo.pl, który czuwa nad poprawnym przebiegiem konkursu fotograficznego.

Zwycięzców wybiorą użytkownicy Ceneo.pl na Facebooku
Autorzy zdjęć zanim powalczą o główną nagrodę w finałowym głosowaniu, przejdą jeszcze eliminacje. Fotografie zgłoszone do konkursu trafią pod obrady konkursowego jury, które będzie składać się z przedstawicieli serwisu Ceneo.pl i magazynu rowerowego bikeBoard, który jest partnerem medialnym konkursu fotograficznego.
To oni wskażą 30 zdjęć, które od 5 do 10 czerwca br. powalczą w finale o głosy użytkowników Ceneo.pl. oddawane za pomocą reakcji w serwisie Facebook.

Ogłoszenie wyników i publikacja zwycięskich zdjęć nastąpi 12 czerwca 2018 r.


Zgodnie z regulaminem, w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Więcej informacji: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/nakrecamnieceneo


Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.pl klienci mogą nie tylko zrobić zakupy czy poznać opinie, ale również porównać ceny za pomocą skanera kodów kreskowych. Serwis umożliwia też robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia. Z kolei sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki.


Dodatkowych informacji udziela:
Tomasz Jankowski

PR Manager
e-mail: rzecznik@ceneo.pl

Dodano: 2018-05-01

Autor: informacja prasowa Ceneo.pl

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • Czy CCC Team zaspokoi oczekiwania polskiego kibica?
  • Mistrzostwa Europy adventure racing w Polsce
  • Żywienie w kolarstwie górskim
  • Zaburzenie wzorca oddechowego i jego możliwe konsekwencje