1-4 sierpnia 2019 w Cheile Gradistei, w samym sercu rumuńskich Karpat już po raz trzeci zostanie rozegrana jedyna w tej części Europy etapówka MTB. Trasa prologu i trzech etapów, łącznie 173 km z ponad 8000 metrów przewyższenia poprowadzona będzie przez jedne z ostatnich prawdziwych dzikich regionów Europy.
Niesamowite krajobrazy parków narodowych Bucegi i Piatra Craiului z zielonymi dolinami, oszałamiającymi szczytami zapewniającymi zapierające dech w piersiach widokami czekają na żądnych wrażeń bikerów.


Bazą CARPATHIAN MTB EPIC będzie jak co roku ośrodek Cheile Gradistei – Fundata. Organizatorzy zapewnią wszystkim zawodnikom udział w zawodach z wysokiej jakości pakietem startowym obejmującym wszystko co potrzebne podczas całego pobytu - od 3 * obiektów noclegowych w wiosce wyścigowej olimpijskiej, poprzez pełne wyżywienie przed, podczas i po każdym z etapów oraz wszelkie usługi związane z zapewnieniem przebiegu zawodów, obsługą sprzętu i wypoczynkiem po ściganiu.
W CARPATHIAN MTB EPIC można będzie się ścigać w kategorii SOLO. Na trasach rywalizować będą zarówno profesjonalni zawodnicy z licencjami, jak i dla amatorzy z wielu krajów. Na najszybszych czekają nagrody pieniężne w łącznej wysokości 8550 Euro i inne cenne nagrody rzeczowe.
Więcej informacji i rejestracja na www.carpathianmtb.ro

Dodano: 2019-04-12

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • ekwipunek dla młodego kolarza
  • Epicka Czwórka - cztery dni wyścigów MTB
  • skuteczności diet niskowęglowodanowych