Wszystko wskazuje na to, że miesiąc przed startem Bike Adventure wszystko będzie już jasne, a lista zgłoszeń zamknięta. Wciąż jeszcze można się zarejestrować i zgłosić do startu w tej lipcowej etapówce, ale czas ucieka - 1 lipca coraz bliżej.

Organizatorom zależy na tym aby odpowiednio wcześnie liczba uczestników była już znana – tak aby wszystko przygotować na czas. Etapowy wyścig MTB to spore przedsięwzięcie – przez kilka dni z rzędu zawodniczki i zawodnicy z kilku krajów będą się ścigać po karkonoskich i izerskich drogach, ścieżkach i bezdrożach.


Na liście startowej są już zgłoszenia z Danii, Austrii, Rosji, Holandii, Niemiec, Ukrainy, Szwecji, Szwajcarii, a nawet RPA i oczywiście z Polski.
Zainteresowanie wyścigiem jest na tyle duże, że organizatorzy postanowili powiększyć pierwotny limit 500 miejsc na 600.


Warunek jest jeden – trzeba opłacić swój start do 2 czerwca (piątek) do godz. 23:59. Końcowa data przyjmowania zgłoszeń również została przez organizatorów przyspieszona – początkowo deadline był wyznaczony na 15 czerwca.


Wszyscy Ci, którzy już się zarejestrowali, a jeszcze nie opłacili startu, mają więc na to jeszcze sporo czasu. Być może są tacy, którzy jeszcze się wahają, a zbliżający się termin ich zmobilizuje.
Wychodzi jednak na to, że nie ma się już nad czym zastanawiać – czas ucieka, a lista startowa powoli się domyka. Zgodnie z regulaminem, opłata startowa wpłacona po 31 marca wynosi 599 PLN.


Przypomnijmy – Bike Adventure to czterodniowy wyścig MTB, klasyczna „etapówka” rozgrywana na trasach Gór Izerskich i Karkonoszy w terminie 1-4.07.2017. Bazą wyścigu będzie Szklarska Poręba, a BA otworzy Bike Week 2017 – długi tydzień kolarskich zawodów, wyścigów, pokazów i rowerowego szaleństwa.


Zawodnicy i zawodniczki ścigać się będą na czterech etapach – do wyboru jest wersja FUN (etapy krótsze) i PRO (dłuższe). Niezależnie od wyboru – codziennie, przez cztery dni, czeka nas po kilkadziesiąt kilometrów na rowerze, przewyższenia sięgające 1900 metrów, karkonoskie skały, wąskie single, izerskie dukty, zapierające dech w piersiach widoki i wielka kolarska przygoda.


Bike Adventure 2017 – 1-4 lipca, Szklarska Poręba.
Zapisy, szczegóły, informacje: bikeadventure.pl

Dodano: 2017-05-19

Autor: Źródło: Grabek Promotion

Reklama


Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby komentować

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Aktualny numer

Piszemy m.in.

Rasowe ścigacze za 11k
Orbea Avant M30 Team
Merida Scultura 5000 Disc
Cannondale 2018: Jekyll i Trigger
7 najczęstszych błędów w treningu amatorów
Kardiologiczne badania podstawowe
44 strony przygody!