Wszystko wskazuje na to, że miesiąc przed startem Bike Adventure wszystko będzie już jasne, a lista zgłoszeń zamknięta. Wciąż jeszcze można się zarejestrować i zgłosić do startu w tej lipcowej etapówce, ale czas ucieka - 1 lipca coraz bliżej.

Organizatorom zależy na tym aby odpowiednio wcześnie liczba uczestników była już znana – tak aby wszystko przygotować na czas. Etapowy wyścig MTB to spore przedsięwzięcie – przez kilka dni z rzędu zawodniczki i zawodnicy z kilku krajów będą się ścigać po karkonoskich i izerskich drogach, ścieżkach i bezdrożach.


Na liście startowej są już zgłoszenia z Danii, Austrii, Rosji, Holandii, Niemiec, Ukrainy, Szwecji, Szwajcarii, a nawet RPA i oczywiście z Polski.
Zainteresowanie wyścigiem jest na tyle duże, że organizatorzy postanowili powiększyć pierwotny limit 500 miejsc na 600.


Warunek jest jeden – trzeba opłacić swój start do 2 czerwca (piątek) do godz. 23:59. Końcowa data przyjmowania zgłoszeń również została przez organizatorów przyspieszona – początkowo deadline był wyznaczony na 15 czerwca.


Wszyscy Ci, którzy już się zarejestrowali, a jeszcze nie opłacili startu, mają więc na to jeszcze sporo czasu. Być może są tacy, którzy jeszcze się wahają, a zbliżający się termin ich zmobilizuje.
Wychodzi jednak na to, że nie ma się już nad czym zastanawiać – czas ucieka, a lista startowa powoli się domyka. Zgodnie z regulaminem, opłata startowa wpłacona po 31 marca wynosi 599 PLN.


Przypomnijmy – Bike Adventure to czterodniowy wyścig MTB, klasyczna „etapówka” rozgrywana na trasach Gór Izerskich i Karkonoszy w terminie 1-4.07.2017. Bazą wyścigu będzie Szklarska Poręba, a BA otworzy Bike Week 2017 – długi tydzień kolarskich zawodów, wyścigów, pokazów i rowerowego szaleństwa.


Zawodnicy i zawodniczki ścigać się będą na czterech etapach – do wyboru jest wersja FUN (etapy krótsze) i PRO (dłuższe). Niezależnie od wyboru – codziennie, przez cztery dni, czeka nas po kilkadziesiąt kilometrów na rowerze, przewyższenia sięgające 1900 metrów, karkonoskie skały, wąskie single, izerskie dukty, zapierające dech w piersiach widoki i wielka kolarska przygoda.


Bike Adventure 2017 – 1-4 lipca, Szklarska Poręba.
Zapisy, szczegóły, informacje: bikeadventure.pl

Dodano: 2017-05-19

Autor: Źródło: Grabek Promotion

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

Rowery wszechgórskie

Duże koło dla juniora

Maratony MTB Ultra