Kalendarz the Climb 2018 zabierze Cię w podróż na 12 kultowych podjazdów znanych z tras Tour de France, Giro d’Italia i nie tylko. To przepustka do wielkiej historii, w której łzy szczęścia mieszają się z grymasami bólu.

W kalendarzu na rok 2018 znajdziesz m. in. Austrię czy Norwegię, ale największym smaczkiem (o naszym lokalnym, krajowym charakterze) będzie sierpniowa wizyta na trasie Tour de Pologne. Domyślasz się już co to za podjazd?


Oczywiście na trasie nie zabraknie gigantów, wielkich kolarskich legend – m. in. najczęściej odwiedzana przez Tour de France przełęcz Tourmalet oraz Alpe d’Huez czy włoskie Monte Grappa.


Spektakularne zdjęcia zabiorą Cię jeszcze bliżej kultowych miejsc, bo kalendarz wydrukowany jest w ogromnym formacie A2 czyli ok. 60x40cm.


Dodatkową ciekawostką są, przedstawione w formie graficznej, informacje o podjazach - długość, średnie i maksymalne nachylenie, przewyższenie a także rok, w którym podjazd pierwszy raz znalazł się na trasie danego wyścigu oraz ile razy na niej występował.


12 szosowych wyzwań czeka na Ciebie na www.theclimb.pl - zamów kalendarz i podejmij je.

Dodano: 2017-12-12

Autor: Źródło: www.theclimb.pl

Reklama


Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby komentować

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Aktualny numer

Piszemy m.in.

Rowery wszechgórskie

Duże koło dla juniora

Maratony MTB Ultra